Philadelphia bir krem peynirden çok daha fazlası..

Dünyadaki ilk krem peynir olarak bilinen philadelphia lezzet söz konusu olduğunda standardı belirler. İsmini en kaliteli yemeklerin evi olarak kabul edilen Philadelphia şehrinden almıştır. Philadelphia’nın diğer peynirlerden farkı ise ‘ Harika Tat Kaliteli Süte Bağlıdır ‘ fikrini benimseyerek bu doğrultuda  çalışmalara devam edilmektedir. Philadelphianın çok yönlülüğü ve pürüssüz ve kremsi dokusu ile bu krem peyniri temel bir üründen daha fazlasını yapıyor, harika  bir ürünle başlayan ve onu daha iyi hale getirmenin yollarını bulmaya devam eden tutkulu insanlardan oluşan, yüksek standartların, kalitenin ve tazeliğin hikayesi..

Harika tat kaliteli süte bağlıdır ve bu nedenle iyi tarım uygulamalarının destekliyor ve çalışmalarımızı bu iş disiplini ile yürütüyoruz. Bu sebeple de işin temeline inerek öncelikle ineklere özen ve saygı göstererek en lezzetli philadelphia krem peynirine dönüştürmek için yüksek kaliteli süt üretiminin hayati önem taşıdığına inanıyoruz.

Philadelphia sadece fabrikalarımızın yakınında bulunan güvendiğimiz çiftliklerden alınna taze süt ile  yapılır. philadelphia % 100 süt ile üretilmektedir. Philadelphiayı  tattığınız anda yoğun lezzet  ve aromayı hissedebilirsiniz ve o mutluluğu yaşayabilirsiniz. Philadelphia kolay çırpılabilir ve her kullanımda yıldız gibi parlar, özellikle cheseecake ile kullanımlarınızda mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. San sabastian cheesecake denemelerinizde ise çok daha iyi sonuçlar alarak mükemmel lezzete ulaşabilirsiniz. San sabastian cheesecake ile ortaya çıkan sonuçlara inanamyacak ve bu lezzetin bağımlısı olacaksınız..